Date Teams/Event Time Score Links
Aug. 25 at Millikin 10:00 AM
  vs. Illinois Tech @ Millikin 1:00 PM
Aug. 31 Wilmington 2:30 PM
Sep. 01 vs. Queen City Invitational @ Highland Heights, Ky. 9:00 AM
  at Stateline Shootout TBA
  Miami Whitewater Forest Golf Course - Harrison, Ohio
  vs. Queen City Invitational @ Highland Heights, Ky. 9:00 AM
  at N.C. Wesleyan 12:00 PM
  vs. Otterbein @ Erie, Pa. 12:00 PM
  Herb Lauffer Memorial Tournament
Sep. 02 at Stateline Shootout TBA
  Miami Whitewater Forest Golf Course - Harrison, Ohio
  at Franklin 12:00 PM
  Doubles Tournament
  vs. Baldwin Wallace @ Erie, Pa. 12:00 PM
  Herb Lauffer Memorial Tournament
  at Hanover 1:00 PM
Sep. 05 Capital 4:30 PM
Sep. 06 Transylvania 2:00 PM
Sep. 07 Transylvania 3:00 PM
  Notre Dame Academy - Park Hills, Ky.
  at Wheaton (Ill.) 7:00 PM
  Bob Baptista Invitational
Sep. 08 vs. Kentucky Invitational @ Lexington, Ky.
  at Cameo Pizza Battle at the Brook TBA
  Plumbrook Country Club - Sandusky, Ohio
  vs. Kentucky Invitational @ Lexington, Ky.
  at Western Kentucky TBA
  at Washington & Jefferson 1:00 PM
  at Hanover 1:30 PM
  at Rose-Hulman 2:00 PM
  vs. Aurora @ Wheaton, Ill. 4:30 PM
  Bob Baptista Invitational
Sep. 09 at Cameo Pizza Battle at the Brook TBA
  Plumbrook Country Club - Sandusky, Ohio
  at Bethany 12:00 PM
Sep. 10 Wittenberg 4:00 PM
  Notre Dame Academy - Park Hills, Ky.
Sep. 11 at Otterbein 7:00 PM
Sep. 12 at Anderson 5:00 PM
Sep. 13 Franklin 4:30 PM
Sep. 14 vs. National Catholic Invitational @ South Bend, Ind.
  vs. National Catholic Invitational @ South Bend, Ind.
Sep. 15 Kent State TBA
  Wis.-Platteville 12:00 PM
  at Marietta 12:00 PM
  at Sewanee 1:00 PM
  Kenyon 4:00 PM
Sep. 16 Spalding 2:00 PM
  Summit Hills Country Club - Crestview Hills, Ky.
  at Muskingum 12:00 PM
  vs. Emory @ Sewanee, Tenn. 2:30 PM
Sep. 17 at Tom Kinder Memorial TBA
  Lakeview Golf Course - Harrisonburg, Va.
Sep. 18 at Tom Kinder Memorial TBA
  Lakeview Golf Course - Harrisonburg, Va.
  at Ohio Northern 7:00 PM
Sep. 19 at Centre 7:00 PM
Sep. 20 at Wittenberg 4:00 PM
Sep. 22 vs. Miami Invitational @ Oxford, Ohio
  vs. Miami Invitational @ Oxford, Ohio
  Xavier TBA
  at Ohio Northern 1:00 PM
  at Huntingdon 2:00 PM
  at Capital 7:00 PM
Sep. 23 at NKU Collegiate Classic TBA
  Elks Run Golf Club - Batavia, Ohio
Sep. 24 at NKU Collegiate Classic TBA
  Elks Run Golf Club - Batavia, Ohio
  DePauw 5:00 PM
Sep. 26 Mount St. Joseph 4:30 PM
  at Denison 7:00 PM
Sep. 28 at ITA Small College Tournament TBA
Sep. 29 vs. Ball State Classic @ Muncie, Ind.
  vs. Ball State Classic @ Muncie, Ind.
  vs. Louisville Invitational @ Louisville, Ky.
  vs. Louisville Invitational @ Louisville, Ky.
  at ITA Small College Tournament TBA
  at Southern Indiana TBA
  at St. Lawrence 1:00 PM
  Grove City 2:00 PM
Sep. 30 vs. Ball State Classic @ Muncie, Ind.
  vs. Ball State Classic @ Muncie, Ind.
  at ITA Small College Tournament TBA
Oct. 01 at Manchester 4:00 PM
Oct. 02 at Miami-Middletown 4:00 PM
Oct. 03 at Muskingum 5:00 PM
  at Ohio Wesleyan 7:00 PM
Oct. 05 at Berea 4:30 PM
  at Berea 4:30 PM
Oct. 06 vs. MSC Louisville Classic @ Louisville, Ky.
  vs. MSC Louisville Classic @ Louisville, Ky.
  vs. Derby City Classic @ Louisville, Ky. 1:00 PM
  vs. Derby City Classic @ Louisville, Ky. 1:00 PM
  at Stateline Shootout TBA
  Indian Ridge Golf Club - Oxford, Ohio
  at Eva Shorb Weiskopf Memorial Invitational 11:00 AM
  Wooster Country Club - Wooster, Ohio
  at Eastern Kentucky TBA
  at Emory & Henry 1:00 PM
  at Kenyon 1:00 PM
  Defiance 3:30 PM
  Notre Dame Academy - Park Hills, Ky.
Oct. 07 vs. MSC Thomas Burris @ Louisville, Ky.
  vs. MSC Thomas Burris @ Louisville, Ky.
  at Stateline Shootout TBA
  Indian Ridge Golf Club - Oxford, Ohio
  at Eva Shorb Weiskopf Memorial Invitational 10:00 AM
  Wooster Country Club - Wooster, Ohio
  Shawnee St. 12:00 PM
  Notre Dame Academy - Park Hills, Ky.
  Shawnee St. 12:00 PM
  Notre Dame Academy - Park Hills, Ky.
Oct. 10 at Wittenberg 7:00 PM
Oct. 13 vs. Evansville Invitational @ Evansville, Ind.
  vs. Evansville Invitational @ Evansville, Ind.
  Marshall TBA
  Muhlenberg 12:00 PM
  Homecoming
  at Johnson University Tennessee 1:00 PM
  at North Park 5:00 PM
  at Georgetown (Ky.) 7:00 PM
Oct. 14 at Centre 1:00 PM
Oct. 17 at Denison 7:00 PM
Oct. 18 at Carnegie Mellon 7:00 PM
Oct. 19 at Asbury 4:00 PM
  vs. Bethel @ Wilmore, Ky. 4:00 PM
  at Asbury 4:00 PM
  vs. Bethel @ Wilmore, Ky. 4:00 PM
Oct. 20 vs. Western Shootout @ Indianapolis, Ind.
  vs. Western Shootout @ Indianapolis, Ind.
  at Centre 1:00 PM
  vs. Bethel @ Danville, Ky.
  at Centre 1:00 PM
  vs. Bethel @ Danville, Ky. 1:00 PM
  at St. Scholastica 1:00 PM
  Olivet 2:00 PM
  at Maryville (Tenn.) 6:00 PM
Oct. 21 vs. Western Shootout @ Indianapolis, Ind.
  vs. Western Shootout @ Indianapolis, Ind.
  at Virtues Fall Shoot Out TBA
  The Virtues Golf Club - Nashport, Ohio
  vs. Piedmont @ Maryville, Tenn. 2:00 PM
Oct. 22 at Virtues Fall Shoot Out TBA
  The Virtues Golf Club - Nashport, Ohio
  at Centre 7:00 PM
Oct. 27 vs. ACAA Championship @ Delhi, N.Y. 11:00 AM
  vs. ACAA Championship @ Delhi, N.Y. 12:00 PM
  at TBA TBA
  MCRC Tournament
  at Wooster 2:30 PM
  at Geneva 5:00 PM
Oct. 29 Lincoln (Ill.) 4:00 PM
Nov. 03 at Wooster Quad Meet 1:00 PM
  at Wooster Quad Meet 1:00 PM
  at Kentucky Wesleyan TBA
  vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Semifinals
  vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Semifinals
  Lake Erie 12:00 PM
Nov. 04 vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Finals
  vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Finals
Nov. 10 vs. NCAA Division III Mideast Regional @ Center Valley, Pa.
  at Urbana 1:00 PM
  at Urbana 1:00 PM
  vs. Washington & Jefferson Invitational @ Washington, Pa. TBA
  vs. NCAA Division III Mideast Regional @ Center Valley, Pa.
  at TBA TBA
  NSCRO Qualifier
  at Saint John's (Minn.) 2:00 PM
Nov. 17 vs. Striking Knight Classic @ Louisville, Ky.
  vs. Striking Knight Classic @ Louisville, Ky.
  at Franklin 2:00 PM
  vs. Transylvania @ Franklin, Ind. 2:00 PM
  vs. Hanover @ Franklin, Ind. 2:00 PM
  at Franklin 2:00 PM
  vs. Transylvania @ Franklin, Ind. 2:00 PM
  vs. Hanover @ Franklin, Ind. 2:00 PM
  vs. Thunder Duals @ Angola, Ind. TBA
Nov. 18 vs. Striking Knight Classic @ Louisville, Ky.
  vs. Striking Knight Classic @ Louisville, Ky.
Nov. 29 vs. Denison Invitational @ Granville, Ohio 10:00 AM/6:00 PM
  vs. Denison Invitational @ Granville, Ohio 10:00 AM/6:00 PM
Nov. 30 vs. Denison Invitational @ Granville, Ohio 10:00 AM/6:00 PM
  vs. Denison Invitational @ Granville, Ohio 10:00 AM/6:00 PM
Dec. 01 vs. Denison Invitational @ Granville, Ohio 10:00 AM/6:00 PM
  vs. Denison Invitational @ Granville, Ohio 10:00 AM/6:00 PM
  vs. Ohio Northern Invitational @ Ada, Ohio TBA
Dec. 06 vs. Mount St. Joseph @ Harrison, Ohio TBA
Dec. 08 vs. Waynesburg Quad @ Waynesburg, Pa. TBA
Dec. 15 vs. Kalahari Duals @ Tiffin, Ohio TBA
Jan. 05 vs. Waynesburg Invitational @ Waynesburg, Pa. TBA
Jan. 06 Thomas More Classic
  Super Bowl - Erlanger, Ky.
  Thomas More Classic
  Super Bowl - Erlanger, Ky.
Jan. 10 at Muskingum TBA
Jan. 11 vs. Centre Invitational @ Danville, Ky. 4:00 PM
  vs. Centre Invitational @ Danville, Ky. 4:00 PM
Jan. 12 vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
  vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
  vs. Centre Invitational @ Danville, Ky. 4:00 PM
  vs. Centre Invitational @ Danville, Ky. 4:00 PM
  vs. Spartan Mat Classic @ North Manchester, Ind. TBA
Jan. 13 vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
  vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
Jan. 18 at Cumberlands 4:00 PM
  vs. Lees-McRae @ Williamsburg, Ky. 4:00 PM
  at Cumberlands 4:00 PM
  vs. Lees-McRae @ Williamsburg, Ky. 4:00 PM
Jan. 19 vs. Max Servies Duals @ Crawfordsville, Ind. TBA
Jan. 22 Wilmington TBA
Jan. 25 vs. Pete Willson Invitational @ Wheaton, Ill. TBA
Jan. 26 vs. MSC Cincinnati Collegiate Classic @ Cincinnati, Ohio
  vs. MSC Cincinnati Collegiate Classic @ Cincinnati, Ohio
  at Wilmington TBA
  at Wilmington TBA
  vs. Pete Willson Invitational @ Wheaton, Ill. TBA
Jan. 27 vs. MSC Cincinnati Collegiate Classic @ Cincinnati, Ohio
  vs. MSC Cincinnati Collegiate Classic @ Cincinnati, Ohio
Jan. 31 vs. Mid-South Conference Championship @ Kingsport, Tenn 9:00 AM
  vs. Mid-South Conference Championship @ Kingsport, Tenn 9:00 AM
Feb. 01 vs. Mid-South Conference Championship @ Kingsport, Tenn 9:00 AM
  vs. Mid-South Conference Championship @ Kingsport, Tenn 9:00 AM
Feb. 02 vs. Norse Classic @ Louisville, Ky.
  vs. Norse Classic @ Erlanger, Ky.
  vs. Mid-South Conference Championship @ Kingsport, Tenn 9:00 AM
  vs. Mid-South Conference Championship @ Kingsport, Tenn 9:00 AM
  vs. John Summa Invitational @ Berea, Ohio TBA
Feb. 03 vs. Eagle Classic @ Louisville, Ky.
  vs. Eagle Classic @ Louisville, Ky.
Feb. 09 Pikeville 4:30 PM
Feb. 12 Manchester TBA
Feb. 16 at Centre TBA
Feb. 22 vs. TBA @ Birmingham, Ala. TBA
  Birmingham Southern Tournament
Feb. 23 vs. Kenyon Fast Chance Meet @ Gambier, Ohio 9:00 AM
  vs. Kenyon Fast Chance Meet @ Gambier, Ohio 10:00 AM
  at Defiance TBA
  vs. TBA @ Birmingham, Ala. TBA
  Birmingham Southern Tournament
Feb. 24 vs. TBA @ Birmingham, Ala. TBA
  Birmingham Southern Tournament
Mar. 02 at Ohio Wesleyan TBA
  vs. Earlham @ Delaware, Ohio TBA
  Ohio Wesleyan 1:00 PM
  Ohio Wesleyan 4:00 PM
Mar. 03 at Dayton 3:00 PM
Mar. 06 at Centre TBA
Mar. 11 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
Mar. 12 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
Mar. 13 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  Hanover 4:00 PM
Mar. 15 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
Mar. 16 at Spalding 1:00 PM
  at Spalding 4:00 PM
Mar. 17 Spalding 2:00 PM
Mar. 19 at Transylvania 3:00 PM
  Capital 3:00 PM
  Franklin 4:00 PM
  Capital 5:00 PM
Mar. 23 Transylvania 1:00 PM
  Wittenberg 3:30 PM
  Transylvania 4:00 PM
  Wittenberg 5:30 PM
Mar. 24 at Transylvania 12:00 PM
  Muskingum * 1:00 PM
  Muskingum * 4:00 PM
Mar. 26 at Hanover 4:00 PM
Mar. 27 at Hanover 3:30 PM
  at Hanover 5:30 PM
Mar. 28 at Otterbein 3:00 PM
  at Otterbein 5:00 PM
Mar. 30 UC Clermont 1:00 PM
  UC Clermont 4:00 PM
Mar. 31 at Pikeville TBA
  Denison TBA
  Denison TBA
  Marietta 1:00 PM
Apr. 02 at Heidelberg 4:00 PM
Apr. 03 at Ohio Northern 4:00 PM
Apr. 06 Dallas 1:00 PM
  at Albion 1:00 PM
  at Albion 3:15 PM
  Dallas 4:00 PM
Apr. 07 Dallas 12:00 PM
  at Alma 1:00 PM
  at Alma 3:00 PM
Apr. 09 Wittenberg 4:00 PM
Apr. 10 Transylvania 3:30 PM
  Transylvania 5:30 PM
Apr. 13 at Johnson University Tennessee TBA
  at Saint Vincent 12:00 PM
  at Saint Vincent 3:00 PM
Apr. 14 at Trine TBA
  vs. DePauw @ Angola, Ind. TBA
  Rose-Hulman 1:00 PM
Apr. 16 Centre 4:00 PM
Apr. 20 at Waynesburg 12:00 PM
  at Waynesburg 3:00 PM
Apr. 22 at Anderson 1:00 PM
  at Anderson 3:00 PM
Apr. 24 at Wooster 4:00 PM
Apr. 27 at Thiel 12:00 PM
  at Thiel 3:00 PM
Apr. 28 at Millikin TBA
May. 01 Otterbein 4:00 PM
May. 04 Bethany 1:00 PM
  Bethany 4:00 PM
May. 05 Anderson 1:00 PM
  Anderson 4:00 PM
* Conference
% Post season
Bold team: Home event